خبر قبلی

جشن بزرگ بهار انقلاب
۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰

خبر بعدی

شهرداری کرمانشاه و اداره کل زندان ها تفاهم نامه همکاری امضا می کنند
/۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۳
news-a2c912a3cc.jpg
اخبار بکارگیری ظرفیت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در ارتقاء حوزه حمل و نقل مسافر شهریرئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه ضمن اشاره به ظرفیت های حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی در شهر، بر لزوم توسعه فعالیت های فرهنگی در بستر سازمان حمل و نقل مسافر تاکید کرد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ مهدی عبدالمالکی در نشست مدیران معاونت فرهنگی شهرداری و سازمان حمل و نقل مسافر شهری تصریح کرد: رانندگان تاکسی، بخشی از نمایندگان فرهنگ و شخصیت کرمانشاه هستند و اگر مهمانی وارد شهر کرمانشاه شود، نحوه ی برخورد رانندگان می تواند غنا و جایگاه فرهنگ والای شهر و استان را به مهمانان معرفی نماید.

وی افزود: سرفصل های مشترکی را می توان در تعاملات همکاری حوزه فرهنگی و سازمان حمل و نقل شهری ایجاد نمود که بر اساس آن از نقش و اثرگذاری رانندگان تاکسی و اتوبوس در رفتارهای شهروندی در نیل به اهداف شهرداری کمک گرفت.

ایجاد احساس هویت شغلی برای تاکسیرانان، استفاده از ظرفیت تاکسی و اتوبوس ها در اصلاح فرهنگ اجتماعی با درج جملات قصار و پیام اثرگذار اخلاقی، مذهبی و اجتماعی، تولید محتوا، برپا کردن جلسات روشنگری، کلاس های آموزشی، مثبت اندیشی و شهرشناسی، قرآنی برای رانندگان و خانواده آنها، اجرای طرح سفیران گردشگری در صنف تاکسی داران، استفاده از اتوبوس های گردشگری، نقاشی روی اتوبوس ها، تقدیر از رانندگان متفاوت در ناوگان حمل و نقل، بهره گرفتن بیشتر از فضای مجازی، تقویت دانش کرمانشاه شناسی در رانندگان تاکسی و اتوبوس و برپایی دوره های آموزشی در راستای نحوه موثر انتقال پیام به شهروندان، استفاده از ظرفیت رادیو کرمانشاه ویژه تاکسی ها و ایجاد طرح "تاکسی سفیر" با محوریت آموزش رانندگان تاکسی در راستای معرفی شهر به گردشگران از مهمترین موضوعات مطرح شده از سوی مدیران سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و حمل و نقل مسافر در این نشست بود.

غلامرضا شهبازی مدیرعامل سازمان حمل مسافر شهری نیز در این نشست گفت: استفاده از ظرفیت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، تاثیر مستقیم و مثبتی بر مجموعه ی حمل و نقل مسافر خواهد داشت. بویژه آنکه قشر رانندگان بصورت روزانه زحمات بسیاری را متحمل می شوند.

وی افزود: سازمان حمل و نقل مسافر شهری در زمینه های تزریق نشاط اجتماعی، آگاهی بخشی و ارتقاء سطح فرهنگ عمومی شهروندان می تواند تاثیرگذار باشد.

شهبازی، نقش رانندگان بعنوان سفیران این شهر در معرفی کرمانشاه به مسافران بویژه میهمانان را مهم عنوان نمود.

در پایان این نشست بر لزوم معرفی مدیر فرهنگی در حوزه سازمان حمل و نقل مسافر و برگزاری مستمر جلسات تاکید شد.

مطالب مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه