خبر قبلی

تدوین تاریخ بلدیه و ساماندهی اسناد مصور شهر در اولویت کار مرکز اسناد و مطالعات تاریخی کرمانشاه
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۱
news-e41e4045c5.jpg
اخبار استمرار کاشت نهال های بومی مثمر در ارتفاعات تاق بستان

استمرار کاشت نهال های بومی مثمر در ارتفاعات تاق بستان

در مسیر کوهنوردی ارتفاعات تاق بستان و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، شهرداری منطقه ۷ و مشارکت شرکت صنایع سیمان غرب، سازمان های مردم نهاد، بسیج سازندگی، دفتر امور اجتماعی استانداری، بنیاد شهید و صدا و سیما با کاشت نهال، گام دوم نهضت سبز شدن این کوه استمرار یافت.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ در گام دوم این طرح و همزمان با روز درختکاری و بیاد بزرگان، جوانمردان و مفاخر شهر در صبح امروز جمعه پانزدهم اسفند، در ارتفاعات تاق بستان، نهال هایی کاشته شد.

بر پایه این گزارش؛ بالغ بر ۵ هزار کوهنورد در طول هفته از مسیر تاق بستان تردد می کنند که از این ظرفیت در ایجاد نهضت سبز کردن ارتفاعات تاق بستان با هدف ارتقا زیبایی بصری و افزایش سرانه فضای سبز بهره گرفته شده که می تواند پشتوانه ی مناسبی در زمینه ی نگهداری نهال ها باشد.

گفتنی است؛ در راستای استمرار این امر در مرحله ی دیگر در بیست و دوم اسفندماه بیاد شهیدان سرافراز کرمانشاهی انجام می پذیرد.

لازم بذکر می باشد؛ این ایام بنا به مناسبت های فرخنده ی ماه رجب میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع)، عید مبعث، روز درختکاری و روز شهید انتخاب شده اند.

مطالب مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه