خبر قبلی

دفاتر مشاوره حقوقی در فرهنگسراهای شهرداری کرمانشاه تاسیس می شود
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۲

خبر بعدی

تدوین تاریخ بلدیه و ساماندهی اسناد مصور شهر در اولویت کار مرکز اسناد و مطالعات تاریخی کرمانشاه
/۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۱
news-c48d2f2634.jpg
اخبار کارکرد فرهنگسراها باید مشارکت بیشتر مردم در امور شهر را تسهیل نماید

کارکرد فرهنگسراها باید مشارکت بیشتر مردم در امور شهر را تسهیل نماید

جلسه شورای مدیران فرهنگسراهای شهرداری کرمانشاه با حضور رئیس، معاونین، و مدیران سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار گردید.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ در این جلسه که مسئولین فرهنگسراهای تابعه شهرداری کرمانشاه حضور داشتند تنگناها و مشکلات فرهنگی پیش روی سازمان و فرهنگسراهای شهرداری بررسی و بر لزوم حل مشکلات با ارائه راهکارهای اثربخش تاکید شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در این نشست گفت: فرهنگسراها باید با جذب اعتماد عمومی شهروندان و مخاطبان، نسبت به آموزش در حوزه های گوناگون اقدام نماید و بستری مناسب برای انتقال پیام های شهروندی مجموعه شهرداری کرمانشاه باشند.

مهدی عبدالمالکی با اشاره به محدودیت هایی که کرونا در یکسال گذشته ایجاد نمود گفت: در یکسال گذشته مجبور شدیم برنامه های فرهنگسراها را به سمت فضای مجازی پیش ببریم که الحمدالله در این عرصه نیز موفق عمل کردیم و نگذاشتیم این بیماری منحوس کارکرد ما را متوقف نماید.

وی افزود: از مدیران فرهنگسراها می خواهم فرهنگسراهای شهر را مبنای رویدادها کنند و در برنامه هایشان مشارکت مردم را ویژه ببینند و آنچنان فضایی ایجاد نمایند که زمینه هر چه بیشتر مشارکت شهروندان در امور شهر را فراهم کنند.

مطالب مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه