خبر قبلی

توزیع ماسک رایگان در بازار روزهای کرمانشاه
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۳

خبر بعدی

کرمانشاهی‌ها به مفاخر خود می‌بالند
/۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۹
news-23b82a23b8.jpg
اخبار هم افزایی جامعه ی هنری و علمی با مدیریت شهری اثر بخشی فراوانی در شهر داردرییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در آیین اختتامیه جشنواره ملی طراحی بیلبورد گذر موقت کرونا (ایران ۱۹) بر لزوم کاربرد و اجرای هرچه بیشتر طرح های علمی و هنری در شهر تاکید کرد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ آیین اختتامیه جشنواره ملی طراحی بیلبورد "گذر موقت کرونا (ایران ۱۹)" صبح روز سه شنبه ۱۲ اسفند در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و حرفه ای شماره یک برگزار گردید.

بر پایه ی این گزارش؛ مهدی عبدالمالکی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این جشنواره، تصریح کرد: استفاده از زبان هنر و گرافیک و تبلیغات در عصر امروز بسیار اهمیت دارد. علم ارتباط یکی از شاکله هایش زبان هنر است و این جشنواره در انتقال این پیام توانسته است نقش آفرینی کند و این رخداد مهم، بسیار ارزشمند بود.

وی خاطرنشان کرد: هم افزایی جامعه ی هنری و علمی می تواند اثر بخشی فراوانی در شهر داشته باشد و شهرداری کرمانشاه آمادگی خود جهت تعامل با دانشگاه فنی و حرفه ای و کلیه ی دانشگاه های شهر را برای هرگونه رخداد هنری در سطح شهر اعلام می نماید.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در پایان خاطرنشان ساخت: پوسترهای طراحی شده و برگزیده این جشنواره در پارک ها و برخی از بلوارهای سطح شهر به نمایش در خواهد آمد.

دکتر سلیمان شیرزادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، نیز در آیین اختتامیه گفت: در این جشنواره ۱۷ طرح از ۱۱ هنرمند حائز رتبه برتر شدند که بنیان گذار طرح جشنواره بیلبورد های کرونا گذر موقت دانشکده فنی و حرفه ای خواهران بود.

وی افزود: ما توانستیم با روش خلاقیت و هنر، پیام خود را به مردم برسانیم و راه های مقابله با کرونا، این میهمان ناخوانده و گذر موقت را به مردم معرفی کنیم.

شیرزادی از همکاری و تعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در جهت برگزاری این جشنواره تشکر و قدردانی نمود.
در پایان از برگزیدگان ابن جشنواره ملی تقدیر شد.

مطالب مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه